Close

Hakkımızda

Zafer Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti 2002 yılından günümüze kadar geniş ürün yelpazesi, zamanında teslimat ve stoklu çalışma verdiği güvenle, otomotiv yedek parça, aksesuar temini ve satışını sürdürmektedir.

Otomotiv yedek parça ve aksesuar sektöründeki 15 yıllık tecrübemizi, toptan ve perakende satışı ile güçlendiriyoruz. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan kıvanç duyarız.

Müşterilerimizden gelen her türlü talep ve önerileri değerlendirerek müşteri memnuniyet ilkemizi güçlendirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Sektörümüzde yılların getirdiği tecrübe ve güvenin istikrarlı biçimde sürmesinde, sizlerle birlikte sürdürdüğümüz çalışmaların güven, yardımlaşma ve karşılıklı anlayış içerisinde gerçekleşmesinin katkılarının büyük olduğu düşüncesindeyiz. Bu anlayış doğrultusunda çalışmalarımıza bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da dürüst ve mert olarak devam ettirmek için her türlü gayreti göstereceğimizi bildiririz.

Misyonumuz;

Zafer Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti olarak;

* Faaliyet alanında lider konuma erişmek,

* Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, uzun vadeli iş birlikleri kurmak,

* Kaliteli, kesintisiz, maliyetleri asgari düzeye indirerek ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmak,

* Çalışanların çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz;

Zafer Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti olarak;

“Faaliyette bulunduğumuz oto yedek parça ve aksesuar sektöründe müşteri memnuniyetini esas alarak ülkemizde lider şirketler arasına girmek ve başarılarımızı sürekli kılarken, kaliteli, dürüst, güvenilir, etik değerlere sahip olma ilkelerimizi geleceğe taşımaktır.”